Provozní informace po pracovní době, o víkendech a svátcích

Přerov 12.1.2020  9:00

 

Oznámení havárie na vodovodním přivaděči LT DN200, město Tovačov a místní část Annín

Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. oznamují všem svým odběratelům, že dne 12.01.2020 bude přerušena dodávka vody do města Tovačov a jeho místní části Tovačov – Annín z důvodů poruchy na přívodním vodovodním řadu LT DN 200. Bez dodávky vody bude po dobu odstranění poruchy město Tovačov a jeho místní část Annín. Předpokládaná odstávka spojená s opravou přívodního řadu bude s ohledem na rozsah probíhat 10:00 do 15:00.

Společnost VaK Přerov, a.s. žádá odběratele o zajištění si zásoby pitné vody v objemu potřebném pro překonání odstávky, současně uvádíme, že bude zajištěna provizorní dodávka vody z cisteren (kontejnery), které budou umístěny u domova s pečovatelskou službou v Tovačově a v ulici Zvolenov 667 (před obchodem Enapo). Žádáme odběratele o zajištění si zásoby vody z předmětných cisteren po dobu odstávky.

Dále upozorňujeme na možné zbarvení vody spojené, s obnovou dodávky a tím vyvolanými změnami průtoků ve veřejném vodovodu i vnitřních domovních rozvodech v předmětné oblasti, které se mohou projevit na síti a mohou mít vliv i na rozsáhlejší území.

Současně se omlouváme za způsobené potíže v zásobování a děkujeme odběratelům za pochopení opatření nezbytných pro opravu přívodního vodovodního řadu.

Podrobnější informace mohou odběratelé získat na bezplatné telefonní lince vodárenského dispečinku VaK Přerov, a.s. 800 167 427 a nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

  • Umístění cisteren – přistavení kontejner před Domov s pečovatelskou službou,

- ulici Zvolenov 667 (před obchodem Enapo)

  • Pracovník PV zodpovědný za odstávku a uvedení vodovodu zpět do provozu je – mistr PVP II. p. Výstřela Rostislav, mobil 602 584 341

 

 

Ing. Jiří Pavlík

Vedoucí provozu vodovodů

Vodovody a kanalizace Přerov a.s.